Apie teniso treniruotes

Vaikai mokomi pagal adaptuotas ugdymo sistemas. Kiekvieno amžiaus tarpsnio mažiesiems tenisininkams pritaikyti kamuoliai, aikštelių dydis, atliekami pratimai.

Itin didelis dėmesys skiriamas mažiesiems vaikams, tik pradedantiems žaisti tenisą. Vaikų teniso programoje ypatingas dėmesys skiriamas vaiko tobulėjimui ir įgūdžių formavimui.

Treniruotės vyksta 2 – 6 kartus per savaitę. Treniruotes veda treneriai, turintys didelę patirtį šioje srityje, pedagoginį išsilavinimą, išugdę Lietuvos tarptautinių turnyrų nugalėtojus.

Užsiėmimai vyksta DELFI sporto centre, Avižienių teniso kortuose, Balsių mokykloje (Balsių g. 20, Vilnius) ir Vydūno progimnazija, Įsruties g. 3

Little boy playing tennis
Low section of girl with racket and tennis bal

Vilniaus teniso mokyklą galima pradėti lankyti nuo 4 metų

Užsiemimai vyksta Delfi Sporto Centre tai moderniausias daugiafunkcinis sporto kompleksas Lietuvoje ir visame regione.

Užsiėmimai vyksta DELFI sporto centre, Avižienių teniso kortuose ir Balsių mokykloje (Balsių g. 20, Vilnius), Antakalnio g. 54, Įsruties g. 3

Treniruotės vyksta darbo dienomis ir savaitgaliais.
Registracija telefonu +37061587792 arba +37061804045